Кабмін вирішив прибрати зі світлофора жовтий сигнал. Ідея дуже новаторська і мотивована тим, що водії по різному трактують це «жовте світло»; одні зупиняються, а інші продовжують рух, через що виникає чимало ДТП.

Тобто, проблема не в тому, що в країні немає дорожньої поліції,

і драйвери забили на правила дорожнього руху і здоровий глузд...

провина, виявляється, світлофора.

Так можна заборонити і пішохідні переходи, бо водії теж щось там неправильно сприймають, і збивають трудящих; і алкоголь треба заборонити, і мобільний зв‘язок...

Оце ось суть наших «реформ», коли для проблеми з очевидним вирішенням знаходять алгоритм розв’язання через дупу.

У всьому світі триколірний світлофор для автомобілів, а у нас буде два. А потім, очевидно, і один. Червоний, щоб уже напевно. Щоправда, ініціативні «реформатори» покликається на «досвід багатьох країн світу», але ні пошук у Гугл, ні досвід мандрівок у трьох-чотирьох десятках країн таких прикладів відшукати змоги не дають.

Тут би кабмінові дати чортів Арсену Борисовичу за збільшення кількості ДТП, за тотальну анархію на дорогах, за перетворення поліції у гламурних селфіменів, але це сцикотно, бо Арсен Борисович он на самого головнокомандувача погнав, тому краще прибрати жовтий сигнал із світлофора.

Це не допоможе, звісно, проте всі при ділі. І ще й на переобладнанні перехресть можна буде заробити. І не поясниш цих діячам, що в глобальному світі правила поведінки уніфікуються, а не навпаки.

Проблема не стільки, і не скільки в світлофорі, а тому, що наші владоможці дуже часто відкидають весь світовий досвід, бо знайшли своє геніальне рішення. Воно дурне, навіть дике, але своє. І всі при ділі.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!