Шоу від СБУ та ГПУ щодо Володимира Рубана продовжується  

Не можу не захоплюватись професійністю й спритністю нашої доблесної СБУ. Після успішного взяття під арешт горезвісного Володимира Рубана СБУ відразу з понеділка взялась "трусити" потенційних терористів. В тому числі й опозиційних журналістів. І водночас слідчі Служби безпеки спрямували Надії Савченко виклик для її допиту на 13 березня у якості головного свідка у справі Рубана з організації терактів в столиці України.Однак хитрюща мов лисиця і вертлява, як змія агентеса ФСБ, поплічниця Володимира Рубана та Віктора Медведчука, буквально, вислизнула з рук наших лицарів плаща і кінжала...  :) ))))

Стало відомо, що самій Надії Савченко нічого невідомо про виклик в СБУ (люблю тавтологію  :) ). О четвертій ранку пані Савченко приспокійнесенько відбула закордон, у Страссбург для участі у засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи.

Навздогін, у спину пані Савченко лиш почула "грізні" слова генпрокурора України Юрія Луценка: «Я хотів би звернутися до Савченко: якщо вона дійсно така мужня і сумлінна, як говорить про це на безкінечних теле-ефірах, то завтра вона повинна бути в Службі безпеки України», - наголосив горе-прокурор України. Відео його "грізної" заяви: (https://www.youtube.com/watch?v=hxEYB2Nk7Wg)

Тим часом прес-служба народного депутата Надії Савченко заявляє таке: «Надія Савченко знаходиться з робочим візитом в ПАРЄ (Страссбург), де відбудуться заплановані зустрічі з європарламентарями щодо питань визволення українських політв'язнів із тюрем РФ. Повісток, запрошень або будь-яких інші документів від СБУ, чи ГПУ Надія Вікторівна не одержувала», - заяввила журналістам прес-секретар нардепа Тетяна Проторченко.

Ну що ж, SHOW MUST GO ON - видовище має продовжуватись  

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!