Закон про засади державної мовної політики визнано неконституційним через порушення процедури його ухвалення. Все крапка. Ні тобі глибоких правових позицій. Ні доктринального бачення не відповідності Конституції України за духом і буквою Основного Закону. Конституційний Суд України нині теж працює по- новому. Про Конституційний Суд , як суд права в Україні , забудьте. 
Взятий принцип роботи кримінального суду. Суд проаналізував факти присутності нардепів, відрядження , листи непрацездатності депутатів, і поїздки на мальдіви.... і таке інше. Депутатів не було. Особисто не голосували. Вважають для КСУ достатньо. Чого було тягнути з рішенням майже 4 роки?! 
Ну що ж . Теж добре. Всі закони нинішньої влади можуть бути легко визнані неконституційними. Всі підряд! Парубія, а перед ним Гройсмана - найбільших порушників парламенської процедури буде , нарешті, дякувати увесь український народ. 
«Худа» так би мовити без добра не буває. Але от це «худо» у тому, що Конституційний Суд не те, що у кризі , легітимний чи ні, його просто немає. Таке буває: будівля його стоїть , люди ходять на роботу , папери пишуть, гарні зарплати отримують , а Суду Права немає. Даруйте за різкість.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!