Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

На наступний день після оприлюднення опитування, за яким Юлія Тимошенко "робить" діючого президента Петра Порошенка на наступних президентських виборах, геніальний прокурор Юрій Луценко заявив, що розглядає можливість подання до Ради зняття з Тимошенко депутатської недоторканості. Формально – за те що вона незаконно перетнула кордон разом з Михайлом Саакашвілі. От реально діюча влада косплеїть Віктора Януковича. Якщо вони ще посодють Вону, то залишиться тільки… навіть не знаю що ще придумать.

Володимир вятрович може собою пишатися, завдяки його неабияким зусиллям із нагадування населенню про існування СРСР та радянських свят, святкування Дня радянської армії 23 лютого вилізло у ТОП запитів у Google в Україні. Ще собі в актив вятрович може зарахувати, що 30% українців різко заностальгували за Радянським Союзом. Ще пару років і він відроджену Компартію очолить.

Закарпатський очільник Генадій Москаль назвав в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун їбанутою і спитав скільки ще можна терпіти дебілів в уряді. Я симпатик Москаля (у Закарпатті попри все вихідний на Гелоуін) і погоджуюся з тим, що дебілів в уряді забагато і терпіти їх ніц не можна. Прем'єр Володимир Гройсман зажадав від Москаля вибачень, а той в свою чергу зажадав вибачень від Супрун за звинувачення в контрабанді і наголосив, що його реакція цілком вписується в нормативну базу для чиновників. Москаля підтримав ще один відомий закарпатець. Віктор Балога вважає їбанутим того, хто порекомендував Супрун на посаду.

Влада оголосила війну злісним неплатникам аліментів. За 10 днів дії закону про неплатників аліментів, державні виконавці заборонили виїзд за кордон 25 тис. злісних неплатників аліментів, також було винесено понад 21 тис. постанов про тимчасову заборону управляти транспортними засобами. А от Антіна Мухарського випустили. Загалом з початку дії закону було стягнуто 50 млн гривень із боржників.

А в цей день торік стався "кіднепінг" депутата від БПП Олексія Гончаренко. Депутат залишився живим та здоровим.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!