Через десять днів, 1 березня, відбудеться судове засідання щодо одного з організаторів вбивств на Майдані, який стверджвує, що знав про розстріли заздалегідь і прпереджав про це колишнього Генпрокурорар та одного з діючих губернаторів. Втім, людину, яка визнала, що збирала злочинну групу яка вбила журналіста, наразі визнано...хуліганом. Цей допис - не помста і не війна з особистостями. Це про справедливість.

Під час розслідування вбивства Вячеслава Веремія зясувались шокуючі факти. Виявилось, що на Майдані були люди, які знали про підготовку розстрілів 20 лютого 2014 року. А безпосередній організатор вбивства журналіста був партнером постмайданного Генпрокурора, міністра оборони та другом одного з чинних губернаторів.

Мова йде про Юрія Крисіна - безпосереднього організатора групи осіб, яка вбила журналіста В'ячеслава Веремія.

Під час допитів Юрій Крисін повідомив, що у нього було своє охоронне агентство, і 17 лютого 2014 року його попросили знайти групу тітушок для "охорони громадського порядку в урядовому кварталі."

Пізніше ця група спочатку вбила Веремія. Крисін визнає, що теж брав участь у цьому звірячому побитті. Є відеозаписи, на яких видно, як він разом з іншими особами наніс множинні удари дерев'яним кийком В'ячеславу Веремію по тулубу та ногах. Від цих ударів Веремій впав на проїжджу частину. А коли підвівся і спробував втекти від нападників, один з тітушок, яких організуав Юрій Крисін, декілька раз вистрілив у Веремія. Від отриманих ран журналіст помер.

Тепер увага. У березні 2014 року Крисіну пред'явили підозру в умисному вбивстві. Але згодом почались дива. Через п'ять днів після признчення Генеральним прокурором України Віталія Ярема провадження за статтею про умисне вбивство у відношенні Красіна було ... закрито.

Ще через два дні дії Крисіна перекваліфікували у хуліганство. І таким чином, менше ніж за три місяці Юрій КРИСІН з вбивці перетворився на хулігана.

Мені вдалося зясувати, що що Майдану Юрія КРИСІН дійсно працював директором фірми "П'ятий регіон", співробітники якого залучалися до охорони “Авант-Банку”.

Тепер увага.

Одним з осіб, який безпосередньо афілійований з “Авант-Банком” є колишній Генпрокурор Віталій ЯРЕМА. Тим самим, через п'ять днів після призначення якого Крисні з вбивці перетворився на хулігана.

До 2012 року син Віталія Яреми - Валерій працював помічником голови правління банку. За часів роботи пана Яреми Генераоьная прокуратура активно переводило свої зарплатні проекти саме в "Авант-Банк".

А віце-президентом "Авант-Банку" працював нинішній глава УДО і колишній-міністр оборони України Валерій ГЕЛЕТЕЙ.

І саме цікаве. Під час розслідування Юрій Крисін неодноразово говорив, що він не був проти Майдана і як аргумент під час чергового допиту повідомив, що він знав про розстріли, які готувались на Майдані 20 лютого і навіть розказав про це одному своєму другові.

Цим другом виявився колишній голова правління того ж самого Авант-Банку, нинішній губернатор Миколаївської області Олексій САВЧЕНКО.

Сам Савченко під час допитів цю інформацію підтвердив, повідомивши що спілкувався з Юрієм Крисіним майже до кінця 2016 року і той дійсно говорив йому про розстріли, що готувались на Майдані. Чи передавав Олексій Савченко цю інформацію кому-небудь ще і, якщо так, то кому саме, мені невідомо.

Зараз організатор тітушок - на волі. Суд відпустив організатора тітушек під домашній арешт. Суддя не взяв до уваги, що до раніше пан КРИСІН обвинувачувався у вбивстві свого охоронця, розбійному грабежі заправки і спробах вплинути на показання свідків.

Вирок Крисіну - це плювок всьому, що так модно стало декларуюти після Євромайдан - справедливості, гідності і людяності. Цей вирок має бути переглянутий. А пан Юрій КРИСІН - сидіти в тюрмі, незалежно від того, хто його друзі.

Засідання апеляційного суду по цій справі відбудеться першого березня.

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!