Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Сьогодні день кохання чи день маркетолога, біс його разбере, тож поговоримо про любов.

Найбільш відома пара України наразі це президент Петро Порошенко та екс-президент Михайло Саакашвілі. Коханці настільки в захваті один від одного, що вирішили перевірити свої почуття великими відстанями. Міхо наразі у Польщі та що таке сотні кілометрів для палкого серця. Саакашвілі пообіцяв повернутися до Петра будь за що. У Петра вже є два тліючи романи із Юлією Тимошенко та з Арсеном Аваковим. Оточення президента зараз хутко готує йому нового фаворита – Юрія Бойко. Бо на фоні Багіні, Петро програє, а він у нас повинен бути найкращим. Вдруге.

Ще одна пара українського політикуму Юрій Луценко та Олександр Данилюк. Молоді, коли сваряться, то бігають жалітися до ПАПи, щоб він покарав іншу сторону. Але у цій любовній історії вже намітилася ціла оргія. Депутатська. Представники майже всіх фракцій хочуть "покохати" Данилюка. Про що й повідомили письмово.

На антикорупційному фронті теж палають почуття. "Кохання" об'єднало Артема Ситника та Наталю Корчак. Які там мавританські страсті гуляють. Навіть до суду доходило. Іноді пара настільки захоплюється один одним, що зовсім забуває про корупціонерів і вони самотньо ридають по офшорах.

Згадаємо найбільш відомі торічні пари: Юлія Володимирівна та Володимир Борисович. Такий бурний "роман" був торік. Зараз страсті вщухли. Міністр транспорту Володимир Омелян та голова УЗ Войцех Балчун. На жаль, пара розпалася. Міністр фінансів Олександр Данилюк та голова ДФС Роман Насіров. Пара теж розпалася – через грошові проблеми.

А ще сьогодні день компьютерників, бо 14 лютого запрацював перший комп’ютер. У японців День голих чоловіків, а у німців – День психічно хворих.

А новин на сьогодні катма.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!