Сергій Рахманін, як один із кращих журналістів країни ,звичайно, мав ставити дуже складні і не зручні питання Івану Виннику. Бо з тим законом , що Ваня нещодавно доповідав, у кращому випадку, одні питання... Вигідно було під приводом .... типу своєї позиціі щодо незгоди ...прямо скажемо, - просто втекти з ефіру. Слабаки , вони завжди слабаки. І діють відповідно.
Мені був не цікавий ефір з Портновим. З багатьох причин. 
Але Наталка Влащенко, як одна із кращих журналістів країни , невипадково веде Хард. Це має бути цікава розмова для багатьох. Це жорстка розмова. Влащенко робила свою справу! Вона ставила питання , які хвилюють людей, суспільство . Вона подає суспільству різні думки і позиціі самих різних людей , учасників подій... А вже справа людей і суспільства робити свої висновки.
Більш того, я переконана, Влащенко і надалі буде ще не ондноразово робити рейтингові інтерв‘ю і шоу. Навіть , якщо це дуже сильно буде не подобатися владі. Пам‘ятаєте вольтерське, спритно привласнене президентом: «Мені може не подобатися ваша передача, але я життя віддам за те, щоб вона була». 
От тож бо і воно! Вчіть матчасть! А то можливо дуже скоро і у Вас так статися, що Наталці Влащенко прийдеться брати ваші інтерв‘ю з екзиля:)))
І вона це зробить. Я переконана. Щоправда за однієї умови, якщо ви ще будете цікаві її глядачу.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!