Професійні любителі Петра Олексійовича, які на платній основі поширюють у соцмережах захоплені дописи про свого кумира, щиро обурюються: мовляв, хіба пан президент, будучи бізнесменом, не має право витратити свої власні 500 тис. доларів на новорічний відпочинок на Мальдівах? А якщо так – то навіщо зазирати в чужі кишені й рахувати особисті видатки глави держави?

Тож відповідаю усіляким тарасам-чорноволам та іншим олександрам-паліям: Порошенко, відтягуючись на Мальдівах у січні 2018 року, витрачав не особисті гроші, а гроші, вкрадені в українського народу, оскільки він є не бізнесменом, а корупціонером. Петро Порошенко був обраний до Верховної Ради України в 1998 році, з того часу практично безперервно перебуває на державній службі й впродовж вже 20 років не має права займатись ніяким бізнесом.

Його статки – це свідчення кричущої корумпованості глави держави. Кожну копійку, яку Порошенко витрачає як «бізнесмен», треба рахувати всім суспільством, оскільки гроші, активи та майно Петра Олексійовича підлягають конфіскації до державного бюджету.

Безпосередньою підставою для конфіскації коштів, здобутих Порошенком за останні 20 років, є Закон України «Про запобігання корупції», відповідно до частини 3 статті 36 якої президент у строк до 25 травня 2015 року зобов’язаний був передати всі свої майнові права в управління українському суб’єкту господарювання, який має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління цінними паперами.

Оскільки президент цього не зробив, натомість розповідає про якийсь «сліпий траст» з панамською юрисдикцією, в який він вивів свої статки, усі його активи, передані в іноземне управління, а також отриманий з цих активів прибуток підлягають конфіскації в дохід держави. А відтак, на свій відпочинок Порошенко витратив наші з вами гроші.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!