Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Нацбанк вирішив трохи добавити дьогтю в бочку меду від урядовців. По-перше, у центробанку прогнозують, що заплановане урядом підвищення мінімальної заробітної платні до 4 200 гривень додасть щонайменше 2% до інфляції у 2018. По-друге, у НБУ дуже песимістично ставляться до перспектив отримання грошей від МВФ. У першому кварталі їх точно не чекають і кажуть, що, якщо не дочекаються їх у другому, то нинішню програму кредитування напевне згорнуть і треба буде домовлятися про нову.

Війна між міністром фінансів Олександром Данилюком та підсудним головою ДФС Романом Насіровим набирає нових обертів. Нещодавно Данилюк вніс у Кабмін подання на звільнення Насірова. А сьогодні Насіров за це подав заяву про злочин Данилюка до ГПУ, бо вважає це незаконним. Пікантності ситуації додає те, що ДФС зараз розслідує справу про несплату податків міністром, а ГПУ, до речі, фіскалів у цьому підтримує.

Недовго раділи студенти Київського державного університету ім.. Шевченка тому, що їх на зиму розпустили вчитися дистанційно. Міністерство освіти заявило, що не дозволяє дистанційну освіту із причин зимових холодів. Міністр Лілія Гріневич доручила розібратися скільки ще вузів в Україні збираються економити на комуналці.

Іноді краще ̶б̶р̶а̶т̶и̶ ̶у̶ч̶а̶с̶т̶ь̶ ̶у̶ ̶з̶м̶а̶г̶а̶н̶н̶я̶х̶ ̶к̶у̶л̶ь̶т̶у̶р̶и̶с̶т̶і̶в̶ жувати, ніж говорити. Міністр енергетики Ігор Насалік заявив, що закупка російського газу не передбачена фінансовим планом Нафтогаза і що цей газ Україні не потрібен. І в принципі Нафтогаз не узгоджував з міністерством заяву, що збирається купляти у Газпрому газ. Може хтось розповість міністру про рішення Стокгольмського арбітражу, за яким Україна має це робити?

Населення України за 11 місяців 2017 зменшилося на 181,5 тис. чоловік до 42,4 млн. Наразі вже вечір п'ятниці і за вихідні можна спробувати виправити цю сумну статистику. Нас має бути 52 млн!

А в цей день рівно рік тому Bloomberg спрогнозував, що гривня буде найстабільнішою валютою у світі в 2017. Майже не помилився  :)

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!