ЯКА КРАЇНА - ТАКИЙ І ФУТБОЛ :)

Я уважно передивилася відео, але так і не зрозуміла, за що саме наїхали на цього Степаненка.

На відео я бачу, що Степаненко підбіг до фан-сектору "Динамо" та показав на емблему "Шахтаря". Поцілував її.

Ярмоленко та ще один динамівець, мабуть, вирішили, що він провадить страшний окультний обряд насилання порчі на динамівських воїнів світла та добра, і вирішили запобігти цьому шабашу - -https://youtu.be/kJiKq7IGFKg

Я так розумію, що Суркіс про всяк випадок вирішив майданутися на всю голову разом з усією командою.

Адже Суркіс до останнього дня сидів у Яника, вирішував свої питання, а тому з переляку, щоб не люстрували, вирішив підтримати нациків.

===Півзахисник донецького "Шахтаря" Тарас Степаненко після матчу з "Динамо" став отримувати погрози в соціальних мережах: "Я зараз отримую дуже багато погроз. В основному, пишуть у соцмережах. Переживаю не за себе, а за сім'ю".

За його словами, переїжджати через це з Києва в інше місто він не збирається. До того ж, "Шахтар" в цілях безпеки виділив футболісту охоронців.

Після гри воротар "Динамо" Олександр Шовковський заявив, що Тарасу Степаненко перед тим, як святкувати гол перед уболівальниками "Динамо", варто було б подумати про свою безпеку, адже тепер він живе в Києві -
http://www.unian.ua/…/1336554-shahtar-vidiliv-svoemu-futbol… ===

АЛЕ ТЕПЕР ВИНИКАЄ ОДНЕ ПИТАННЯ:

ЯК ТЕПЕР ГРАТИМЕ ЗБІРНА УКРАЇНИ, З ТАКИМИ "НІЖНИМИ" СТОСУНКАМИ МІЖ ГРАВЦЯМИ?!

Ах да - їм всім глибоко начхати на ту Україну та на її футбольну репутацію:)

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.