Республіканець з Іллінойсу, який працював тренером з боротьби до приходу в політику, був звинувачений в сексуальних злочинах.

==До 15 місяців в'язниці за фінансові зловживання на тлі педофільського скандалу був засуджений Денніс Хастерт (Dennis Hastert), колись - третя особа в США, адже з 1996 по 2007 рік він був спікером палати представників Конгресу США.

Його було звинувачено в тому, що він здійснював махінації зІ звітністю, знявши майже мільйон доларів зі свого рахунку готівкою невеликими порціями. Подібний злочин передбачає максимальний термін в 5 років.

Спочатку слідство не оголошувало, кому призначалися гроші, зняті з рахунку Хастерта. Обвинувачення обмежувалося словами, що він платив "Особі А" за "колишні проступки".

Однак завдяки "зливу" матеріалів слідства з'ясувалося, що "Особа А" - це колишній учень Хастерта, якого той розбестив в 1970-х. Гроші були платою за мовчанку.

На суді Хастерт визнав, що розбестив, щонайменше, чотирьох своїх учнів, яким було від 12 до 17 років. Імена двох із них були оголошені.

Суддя Дьюркін (Durkin) назвав Хастерта серійним педофілом і заявив, що "...не може бути нічого більш обурливого, ніж коли в тексті вироку фігурує серійний педофіл, який одночасно є спікером Конгресу".

Денніс Хастерт сказав, що шкодує про минуле: "Я прошу вибачення у тих, кому нашкодив і кого збив зі шляху. Перш за все я винен перед хлопцями, з якими я кепсько обійшовся, коли був їхнім тренером. Вчинене мною було неправильним, і я розкаююсь в цьому. Вони брали з мене приклад, і я скористався цим".

Хастерту не було пред'явлено звинувачення в педофілії через закінчення терміну давності, і він був засуджений лише за фінансові злочини. Більш того, помічник прокурора вимагав для нього навіть меншого терміну, в 6 місяців, але суд дав "більше запиту".

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.