В ШТАТАХ ПІШЛА ЖАРА

===Кандидат в президенти США Дональд Трамп заперечує звинувачення в згвалтуванні жінки, коли вона була підлітком.

Республіканський кандидат був звинувачений у нападі на нібито жертву разом із засудженим педофілом Джеффрі Епштейном.

Бізнесмен-мільярдер заявив, що звинувачення є "категорично неправдивим".

"Жертва" подала позов в Центральний окружний суд Каліфорнії у вівторок на суму в $ 100 млн.

Жінка ідентифікувала себе в судових документах як Кейт Джонсон, і планує захищати свій позов в суді.

Вона звинуватила Трампа і його колегу-мільярдера Епштейна у "сексуальній нарузі під загрозою заподіяння шкоди" та у "змові з метою позбавити цивільних прав."

У своєму позові Джонсон стверджує, що "...її заманили обіцянками грошей та модельної кар'єри" взяти участь в серії "неповнолітніх" секс-вечірок, що проводилися нью-йоркській резиденції Джеффрі Епштейна з участю Дональда Трампа".

Вона стверджує, що була змушена здійснити статевий акт з Трампом, і "взяти участь в неприродному лесбійському статевому акті з її колегою - неповнолітньою секс-рабинею".

Вона сказала, що на "четвертому і останньому статевому контакті" Трамп "насильно згвалтував позивачку."

Джонсон стверджує в своєму позові, що вона "...голосно благала відповідача Трампа: "Будь-ласка, користуйтеся презервативом".

Вона стверджує, що акти мали місце в період з червня по вересень 1994 року.

Джонсон стверджує, що "вона була предметом крайнього сексуального і фізичного насильства" у віці до 13 років.

"У перший раз," - заявила вона, вона "була змушена рукою стимулювати відповідача Трампа ... поки він не досяг статевого оргазму."

Потім вона продовжує: другий раз вона "...була змушена орально задовольнити відповідача Трампа, поміщаючи до свого рота ерегований пеніс Трампа, поки він не досяг статевого оргазму".

У відповідь на звинувачення Трамп заявив: "Звинувачення не тільки є категорично неправдивими, але й огидними на найвищому рівні з чіткою метою привернути увагу ЗМІ, або, можливо, просто політично мотивованими".

"Немає абсолютно ніяких підстав для цих тверджень. Взагалі".

Епштейн досі не прокоментував звинувачення.

Джонсон стверджує, що її життю погрожували, якщо вона коли-небудь заявить про те, що сталося, і заявляє, що вона страждала.

Наприкінці її заяви зазначено: "[Передбачувана жертва] повністю попереджалася більш ніж один раз обома обвинуваченими, Дональдом Трампом та Джеффрі Епштейном, що, якщо вона коли-небудь вона розповість будь-які деталі статевої та фізичної наруги, від якої вона страждала в якості секс-рабині для Трампом і Епштейна, то вона і її сім'я опиниться в смертельній небезпеці".===

http://www.mirror.co.uk/…/donald-trump-denies-rape-teenage-…

КОРОТШЕ, КРОВ СТИГНЕ В ЖИЛАХ

І це ще навіть не фінішна пряма виборів в США.

То лі єщьо будєт...

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.