ОСЬ ТАК КРУТО НАРОДУ ЗАСРАЛИ МОСК

Доведеться інвестувати в роззомбування, а то Нуланд бабла не дасть.

===Понад 56 відсотків опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова не підтримують надання особливого статусу Донбасу.

Надання особливого статусу Донбасу підтримують майже 24 відсотки респондентів, а близько 20 відсотків не змогли відповісти на це запитання.

Окрім того, 52,5 відсотка опитаних висловилися проти проведення виборів на окупованих територіях Донбасу до того, як їх буде взято під контроль українською владою, 23 відсотки виступають за проведення таких виборів.

Понад 42 відсотки опитаних не підтримують ідею амністії для учасників сепаратистських рухів, що не скоїли тяжких злочинів, а 31 відсоток - підтримує.

45,5 відсотка опитаних - за позбавлення громадянства людей, що підтримали російську агресію проти України, анексію Криму, сепаратистські рухи на Сході й Півдні, 34 відсотки виступають проти.

Також майже 46 відсотків опитаних підтримують припинення будь-яких економічних зв'язків із територіями самопроголошених Донецьких і Луганської народних республік (включно із соціальними виплатами, поставками енергоресурсів та закупівлею вугілля), більше 33 відсотків виступають проти припинення зв'язків, а 21 відсоток - не змогли відповісти на запитання.===

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.