Кілька запитань до порохоботів:
Яку країну будують ті, котрих ви так палко захищаєте? 
Точно не Польщу, де всі сили держави спрямовані на розвиток приватної ініціативи, приватного підприємства, самоврядування, захисту приватної власності.
Точно не Швейцарію, де не всі знають прізвище Президента, де, озброєні автоматами і кулеметами, громадяни на референдумах самі влаштовують собі податки.
І тим паче не Сінгапур і не Японію, не ті країни, де ми спостерігаємо самообмеження і законослухняність еліт, на які рівняються всі громадяни. 
І не Китай, де корупціонерів карають. Ну і, звісно, не Штати і не Великобританію.
Тоді що ж будують ваші протеже (у сенсі інформаційної підтримки)? 
Що відбувається у нас:
1). Негласна заборона підприємництва. Усі контролюючі служби націлені на вимагання та придушення підприємницької ініціативи. З часів СРСР кількість перевіряючих тільки росте, штрафи постійно зростають. Заохочуються силові наїзди і демонстративна конфіскація майна у підприємців.
2). Повна і безумовна безкарність чиновників, демонстративне звільнення з-під варти або демонстративне ігнорування злочинів, скоєних чиновниками. Блискучий приклад – контрабанда і нелегальний видобуток корисних копалин.
3). Демонстративне розграбування бюджету, державних підприємств, державних земель.
4). Божевільне підвищення зарплат чиновникам і постійне зростання їх кількості.
То куди рухається наша країна? На захід? Ні. На схід? Теж ні.
Ви кажете, що провал в економіці – це не вина тих, хто зараз при владі. Змушений засмутити вас – всі ті, хто зараз при владі, були там протягом останніх 15 років. І Порошенко, і Яценюк, і Тимошенко, і Луценко, і Аваков будують цю країну вже давно. Зі списку зникли Симоненко і Янукович. Дехто пішов через старість. Всі інші – в строю. Ті ж методи господарювання, які заснував Кучма, продовжують домінувати і зараз. Своїм – все, іншим – закон. Так що конкретно ви захищаєте, виправдовуючи їх діяльність? Не кого, а що? Якщо не дивитися на особистості (адже всі ми після Майдану могли змінитися), просто по справах давайте дивитися – що конкретно ви захищаєте?
(Автор Pavel Sebastianovich, добра може людина, але ігнорує ось українську, тому дякую за переклад Надії Лукомській).

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!