Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

У телефонних терористів з'явилася погана звичка – щоп'ятниці мінувати щось. Наприклад, аеропорти "мінують" вже вдруге за цей місяць. Цього разу, правда, вже не 10, але все рівно багацько. Наразі евакуювали і шукають "бімби" в аеропортах "Київ" (Жуляни), Одеському аеропорті та Вінницькому летовищі.

Детекитву НАБУ пропонували мабуть одного із найбільших хабарів в історії України – 800 тис. доларів, майже мільйон. Заплатити хабара мав, за даними ГПУ одеський конрабандист Вадим Альпєрін. За те щоб зняли арешт із рахунків його компаній. Наразі ГПУ його шукає, щоб затримати. Цікаво, скільки він геніальному прокурору Юрію Луценко запропонує, щоб його не злапали?

Хмари над міністром фінансів Олександром Данилюком густішають. ДФС не вразилась його виправданням на рахунок підозри на несплату податків. Так що після прийняття бюджету на наступний рік, хлябі небесні розверзнуться і на міністра проллється вогняний дощ. Він допускає, що відкриють карну справу. Я думаю, що просто звільнять.

МАУ зробить WiFi –доступ до Інтернет у своїх літаках. Щоправда, за гроші (це ж МАУ): 20 Mb за $7, 50 Mb за $15 та 100 Mb за $23. Але мене ситуація все одно тішить. Тепер можна буде і в літаку працювати чи серфити.

Так звана ЛНР залишилася без голови. Натурально. Ігор Плотницький, який був очільником самопроголошеного угрупування на території Луганської області після ментовського перевороту накидав п'ятами до Росії і вже там відрікся від луганського трону. Цікаво, туди Кремль когось призначить чи таки об'єднає ЛНР з таким же штучним утворенням на Донбасі як ДНР?

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!