Державна служба занятості, яка анулювала дозвіл Шустеру на роботу, перебуває у підпорядкуванні уряду. Тому на місці прем'єр-міністра Гройсмана я би наказав продовжити Шустеру дозвіл на роботу - прикрикнувши на чиновників так само, як він робив з заступником міністра охорони здоров'я Павленко.

Ну і сама підстава для скасування дозволу на роботу є абсурдною - Шустер може фігурувати хоч в десятках кримінальних проваджень, але це не означає його судимість доти, поки вирок не набув законної сили, тобто після апеляції. На сьогоднішній день справа не тільки не розглядалася в суді - Шустера навіть не оголошено підозру.

Ухвалювати рішення, прикриваючись такою фейковою підставою, виконавці могли тільки в одному випадку - якщо вони мають пряму гарантію згори, що їм за це нічого не буде. І надати такі гарантії в сучасній Україні може тільки одна людина - президент Порошенко. Щоправда, у гаранта прав і свобод людини є можливість показати своє лідерство та непричетність до згаданих подій, просто втрутившись у ситуації на боці журналістів.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться