Статистичні дані зі звітів Державної служби України з надзвичайних ситуацій свідчать про різке зростання кількості пожеж на автозаправних станціях. Останні новини про вибухи на військових складах та нафтових базах зумовлюють небезпечну ситуацію, яка загрожує життю населення. Показник зростання кількості таких загорянь за останній період зріс на 15%.

Також автозаправні мережі стають об’єктами злочинів різного роду зловмисників. В зв’язку з такими подіями підприємства автозаправного бізнесу почали більшу увагу приділяти рівню пожежної безпеки своїх організацій та підрозділів.

Заправки БРСМ Україна є одними з перших, котрі ведуть активну співпрацю з державними службами рятувально-пожежного блоку. Нещодавно на території газонаповнювальній станції БРСМ на Київщині були проведені тренувальні навчання. Направленість тактичного заходу полягала в необхідності ліквідації горіння естакади внаслідок витоку зрідженого газу.

Тренування проводилось за участю 3 пожежних частин та рятувального загону підприємства. БРСМ заправки Київ в даному випробуванні виконали всі поставлені завдання на найвищому рівні. Головна суть полягала в тому, що електростатична іскра спричинила пожежу на резервуарах через розгерметизацію цистерни зі скрапленим газом. Про БРСМ відгуки свідчать про найвищу готовність до будь-якої надзвичайної ситуації.

Заправки БРСМ Київ - взірець дотримання пожежної безпеки. Сформована команда рятувальників виконала весь комплекс  протипожежних заходів до моменту прибуття рятувальників самостійно. Повна локалізація горіння була виконана в такій послідовності: формування штабу гасіння пожежі, приєднання до локалізації вогню кваліфікованих працівників, координація безперервної роботи системи пожежогасіння, призупинення роботи обладнання в зоні виникнення пожежі, зустріч рятувальників та сумісна евакуація співробітників.

На виконання передбачених заходів знадобилося двадцять хвилин. Але слід зазначити, що ситуація була ускладнена виникненням  непередбачуваної поломки - було пошкоджено прокладку в одному з насосів. Такий завчасно продуманий ДСНС хід був необхідний для того, щоб реально оцінити оперативність реагування команди в надзвичайних ситуаціях. В більшості випадках такі пошкодження є нормою, адже технічний стан обладнання має низький рівень і потребує модернізації. Але навіть в такому становищі командування зуміло знайти вихід і вчасно локалізувати пожежу. Гасіння було виконано на зразковому рівні.

Начальником пожежно-рятувальної частини м. Переяслав-Хмельницького було відзначено високу злагодженість командування та оперативне гасіння полум’я. БРСМ заправки Україна ще раз відзначили свій високий рівень пожежної безпеки та постійне впровадження передових технологічних заходів в питанні пожежної безпеки. Добровільна дружина підрозділу завдяки таким знанням та практичним вмінням змогла виконати поставлені цілі. Слід відмітити і той факт, що заправна мережа самостійно забезпечує паливно-мастильними матеріалами всю техніку під час тренувань. Керівництво компанії постійно дбає про соціальну відповідальність перед населенням. Гарантія безпеки життя та здоров’я українців є пріоритетним направленням бізнесу мережі БРСМ.

 

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться