В четверг, 12 мая, депутаты Верховной Рады приняла три постановления, предусматривающих в рамках декоммунизации переименование населенных пунктов и районов в областях Украины и Крыму. Об этом сообщает сайт Верховной Рады.

Всего переименованы 375 населенных пунктов и районов. Больше всего переименований будет в Днепропетровской области - здесь сменят 42 названия. В Одесской области декоммунизируют 31 название, в Полтавской и Харьковской - по 24, в Черниговской - 20, в Запорожской - 19.

"Страна" публикует полный список:

1) у Винницькій області:

село Жовтневе Калинівського району на село Вишневе;

село Кіровка Калинівського району на село Мирне;

село Комунарівка Калинівського району на село Бережани;

село Червона Трибунівка Калинівського району на село Забара;

село Комсомольське Козятинського району на село Махнівка;

село Свердлівка Липовецького району на село Пеньківка;

село Ленінська Слобода Мурованокуриловецького району на село Кам’янецькі Хутори;

село Жовтневе Погребищенського району на село Попівці;

село Чапаєвка Погребищенського району на село Надросся;

село Русава-Радянка Томашпільського району на село Русава;

село Пролетар Хмільницького району на село Дубина;

село Червона Володимирівка Хмільницького району на село Володимирівка;

2) у Волинській області:

селище міського типу Жовтневе Нововолинської міської ради на селище міського типу Благодатне;

3) у Дніпропетровській області:

село Пам'ять Ілліча Апостолівського району на село Новоукраїнське;

село Червона Зірка Апостолівського району на село Зоряне;

село Карла Маркса Верхньодніпровського району на село Саксагань;

селище міського типу Ювілейне Дніпропетровського району на селище міського типу Слобожанське;

село Калініна Криворізького району на село Калинівка;

село Кірове Криворізького району на село Лісове;

село Леніна Криворізького району на село Садове;

село Орджонікідзе Криворізького району на село Шевченківське;

село Чапаєвка Криворізького району на село Степове;

село Кімовка Криничанського району на село Черкаське;

село Леніна Криничанського району на село Козаче;

село Октябрське Криничанського району на село Українське;

село Червоний Прапор Криничанського району на село Прапор;

село Новопролетарське Магдалинівського району на село Зоряне;

селище Пролетарське Магдалинівського району на селище Приорільське;

село Ленінське Межівського району на село Степове;

село Кірове Нікопольського району на село Чистопіль;

село Колгоспне Нікопольського району на село Бекетівка;

село Менжинське Нікопольського району на село Приміське;

село Орджонікідзе Нікопольського району на село Степове;

село Дніпрельстан Новомосковського району на село Затишне;

село Котовець Павлоградського району на село Дачне;

село Тельмана Павлоградського району на село Шахтарське;

село Брагинівка Петропавлівського району на село Богинівка;

село Кіровка Покровського району на село Дрозди;

село Комсомольське П’ятихатського району на село Цівки;

село Комунарівка П’ятихатського району на село Райдужне;

село Віленка Солонянського району на село Вільне;

село Войкове Солонянського району на село Квітуче;

село Дзержинівка Солонянського району на село Іверське;

селище Жданове Солонянського району на селище Надіївка;

селище Єлізарове Солонянського району на селище Святовасилівка;

село Лікнеп Солонянського району на село Сонячне;

село Мопрівське Солонянського району на село Багате;

село Радянське Солонянського району на село Вишневе;

село Червоне Солонянського району на село Межове;

село Червоний Маяк Солонянського району на село Маяк;

село Червоний Яр Солонянського району на село Гайдамацьке;

село Леніна Софіївського району на село Дачне;

село Кірове Томаківського району на село Крутеньке;

село Червоноукраїнка Томаківського району на село Веселий Яр;

село Червоний Плугатар Широківського району на село Плугатар;

село Комсомольське Юр’ївського району на село Солонці;

4) у Донецькій області:

село Краснівка Волноваського району на село Сонячне;

Володарський район на Нікольський район;

місто Димитров на місто Мирноград;

село Октябрське Добропільського району на село Шахове;

Красноармійський район на Покровський район;

місто Красноармійськ на місто Покровськ;

село Воровське Красноармійського району на село Юр’ївка;

село Улянівка Красноармійського району на село Малинівка;

селище міського типу Войковський Амвросіївського району на селище міського типу Копані;

селище Володарського Многопільської сільської ради Амвросіївського району на селище Верхньоосикове;

селище Котовського Благодатнівська сільська рада Амвросіївського району на селище Калинове;

село Ленінське Новоіванівська сільська рада Амвросіївського району на село Верхньоєланчик;

село Новопетрівське Благодатнівської сільської ради Амвросіївського району на село Садове;

село Новопетрівське Олексіївської сільської ради Амвросіївського району на село Вільхівчик;

місто Юнокомунарівськ Єнакієвської міської ради на місто Бунге;

селище міського типу Карло-Марксове Єнакієвської міської ради на селище міського типу Софіївка;

село Петрівське Корсунської селищної ради Єнакієвської міської ради на село Кринички;
місто Кіровське на місто Хрестівка;

селище міського типу Свердлове Пролетарської селищної ради Гірницької районної в місті Макіївка ради на селище міського типу Холодне;

селище міського типу Красний Октябр Нижньокринської селищної рвади Совєтської районної в місті Макіївка ради на селище міського типу Липське;

селище міського типу Пролетарське Гірницької районної в місті Макіївка ради на селище міського типу П'ятипілля;

село Октябрське Моспинської міської ради Пролетарської районної в місті Донецьку ради на село Кисличе;

село Дзержинське Саханської сільської ради Новоазовського району на село Азов;

село Красноармійське Новоазовського району на село Хрещатицьке;

село Ленінське Саханської сільської ради Новоазовського району на село Ужівка;

село Октябр Красноармійської сільської ради Новоазовського району на село Верхньошироківське;

село Рози Люксембург Новоазовського району на село Олександрівське;
селище Червоний Жовтень Первомайської селищної ради Сніжнянської міської ради на селище Балка;

село Войкове Новозар’ївської сільської ради Старобешівського району на село Кам’яне;

село Воровське Новозар’ївської сільської ради Старобешівського району на село Верхокам'янка;

селище Калініна Мар’янівської сільської ради Старобешівського району на селище Манжиків Кут;

селище Кірове Мар’янівської сільської ради Старобешівського району на селище Верезамське;
місто Комсомольське Старобешівського району на місто Кальміуське;

село Комунарівка Старобешівського району на село Сарабаш;

село Ленінське Новокатеринівська сільська рада Старобешівського району на село Любівка;
Тельманівський район на Бойківський;

селище міського типу Тельманове на селище міськогь типу Бойківське;

село Калініне Коньковської сільської ради Тельманівського району на село Білокриничне;

село Красний Октябр Мічурінської сільської ради Тельманівського району на село Майорове;

село Октябрське Коньковської сільської ради Тельманівського району на село Олександрівське;

село Октябрське Мічурінської сільської ради Тельманівського району на село Чирилянське;

село Радянське Михайлівської сільської ради Тельманівського району на село Лавринове;
місто Торез на місто Чистякове;

селище міського типу Войкове Троїцько-Харцизької селищної ради Харцизької міської ради на селище міського типу Благодатне;

село Димитрова Розсипненської сільської ради Шахтарського району на село Відродження;

селище Красний Партизан Верхньоторезької селищної ради Ясинуватського району на селище Бетманове;

5) у Житомирській області:

Володарсько-Волинський район на Хорошівський район;

село П’ятирічка Володарсько-Волинського району на село Зелений Гай;

селище міського типу Жовтневе Лугинського району на селище міського типу Миролюбів;

село Чапаєвка Лугинського району на село Миколаївка;

село Жовтневе Олевського району на село Калинівка;

селище Радгоспне Попільнянського району на селище Корнинське;

село Жовтневе Ружинського району на село Нова Чорнорудка;

село Карла Маркса Черняхівського району на село Нові Жадьки;

6) у Запорізькій області:

село Карла Маркса Бердянського району на село Троїцьке;

село Чапаєвка Вільнянського району на село Тарасівка;

село Жовтневе Гуляйпільського району на село Оленокостянтинівка;

село Комсомольське Гуляйпільського району на село Гуляйпільське;

село Петрівка Гуляйпільського району на село Святопетрівка;

Куйбишевський район на Більмацький район;

село Десятиріччя Жовтня Куйбишевського району на село Бережне;

селище міського типу Куйбишеве Куйбишевського району на селище міського типу Більмак;

село Ленінське Куйбишевського району на село Дружне;

селище Калініна Оріхівського району на селище Калинівка;

село Кірове Оріхівського району на село Таврійське;

село Жовтневе Розівського району на село Форойс;

село Карла Лібкнехта Розівського району на село Зоря;

село Жовтневе Токмацького району на село Покровське;

село Кірове Токмацького району на село Лагідне;

село Комсомольське Токмацького району на село Степове;

село Чапаєвка Токмацького району на село Благодатне;

селище Ювілейне Токмацького району на селище Зоряне;

село Петровське Чернігівського району на село Петропавлівка;

7) у Київській області:

село Войкове Згурівського району на село Войтове;

село Жовтневе Переяслав-Хмельницького району на село Студеники;

8) у Кіровоградській області:

село Котовське Вільшанського району на село Куца Балка;

селище міського типу Димитрове Олександрійської міської ради на селище міського типу Олександрійське;

селище Улянівка Маловисківського району на селище Вишневе;

село Свердловка Світловодського району на село Вільне;

село Жовтневе Устинівського району на село Лебедине;

9) у Луганській області:

селище Червоноармійське Білокуракинського району на селище Мирне;

10) у Миколаївській області:

село Бармашове Жовтневого району на село Білозірка;

село Комсомольське Жовтневого району на село Благодатне;

село Кірове Миколаївського району на село Зарічне;

селище Комсомольське Миколаївського району на селище Благодатне;

селище Радсад Миколаївського району на селище Радісний Сад;

село Улянівка Миколаївського району на село Михайлівка;

11) в Одеській області:

село Ухожани Балтського району на село Новополь;

село Котовське Червоноволодимирівської сільської ради Березівського району на село Котовка;

село Червоний Агроном Березівського району на село Вишневе;

село Ленінське Перше Біляївського району на село Сонячне;

село Петрівське Біляївського району на село Петрове;

село Чапаєве Біляївського району на село Тихе;

село Червона Зірка Біляївського району на село Зоряне;

селище Червоний Розселенець Біляївського району на селище Розселенець;

село Жовтневе Болградського району на село Каракурт;

село Нове Жовтневе Болградського району на село Новий Каракурт;

село Червоноармійське Болградського району на село Кубей;

село Артема Великомихайлівського району на село Трудомирівка;

село Благоєве Великомихайлівського районуна село Мартове;

село Дзержинське Великомихайлівського району на село Єрмішкове;

село Кірове Великомихайлівського району на село Вишневе;

село Незаможник Великомихайлівського району на село Заможне;

село Щорсове Іванівського району на село Шеметове;

село Іллічівка Комінтернівського району на село Ілічанка;

село Свердлове Комінтернівського району на село Іванове;

Котовський район на Подільський район;

місто Котовськ на місто Подільськ;

селище Червоний Орач Красноокнянського району на селище Новий Орач;

село Ленінталь Овідіопольського району на село Лібенталь;

село Кірове Роздільнянського району на село Благодатне;

село Ленінське Друге Роздільнянського району на село Новодмитрівка Друга;

село Піонерське Роздільнянського району на село Виноградівка;

село Дмитрівка Татарбунарського району на село Дельжилер;

село Жовтень Ширяївського району на село Петровірівка;

село Орджонікідзе Ширяївського району на село Армашівка;

село Жовтневе Орджонікідзевської сільської ради Ширяївського району на село Крижанівка;

село Жовтневе Новоандріївської сільської ради Ширяївського району на село Докторове;

12) у Полтавській області:

село Жовтневе Глобинського району на село Зарічне;

село Чапаєвка Диканьського району на село Діброва;

село Халтурине Карлівського району на село Мартинівка;

село Червонознам’янка Карлівського району на село Знаменка;

село Калініне Кобеляцького району на село Білоконівка;

село Кірове Кобеляцького району на село Лебедине;

село Радянське Кобеляцького району на село Придніпрянське;

село Свердловське Кобеляцького району на село Вишневе;

село Чапаєве Кобеляцького району на село Степове;

село Жовтневе Козельщинського району на село Кащівка;

село Колгоспна Гора Комсомольської міської ради на село Гора;

село Дзержинське Кременчуцького району на село Придніпрянське;

село Червона Знам’янка Кременчуцького району на село Нова Знам’янка;

село Пролетар Лохвицького району на село Степне;

село Ленінове Новосанжарського району на село Лугове;

село Оборона Рад Новосанжарського району на село Райдужне;

село Куйбишеве Оржицького району на село Вишневе;

село Кірове Полтавського району на село Пальчиківка;

село Кротенки Полтавського району на село Сем’янівка;

село Куликове Полтавського району на село Коломацьке;

селище Жовтневе Решетилівського району на селище Покровське;

село Петрівка Хорольського району на село Вишневе;

село Червоне Чутівського району на село Щасливе;

село Щорсівка Чутівського району на село Степове;

13) у Рівненській області:

село Радянське Млинівського району на село П’яннє;

14) у Харківській області:

селище міського типу Червоний Донець Балаклійського району на селище міського типу Донець;

село Іллічівка Барвінківського району на село Рідне;

село Воровського Близнюківського району на село Слобожанське;

село Кірове Близнюківського району на село Квітневе;

село Петрівське Близнюківського району на село Мирне;

село Радгоспне Близнюківського району на село Вишневе;

селище Червона Нива Богодухівського району на селище Вікторівка;

селище Комсомольське Великобурлуцького району на селище Соніно;

село Пролетарка Великобурлуцького району на село Юр'ївка;

село Петрівське Вовчанського району на село Зарічне;

село Червоноармійське Перше Вовчанського району на село Симинівка;

село Жовтневе Ізюмського району на село Боголюбівка;

село Радянське Ізюмського району на село Рідний Край;

село Червоний Оскіл Ізюмського району на село Оскіл;

село Жовтневе Коломацького району на село Новоіванівське;

селище Жовтневе Красноградського району на селище Покровське;

село Октябрське Красноградського району на село Іванівське;

село Петрівка Куп'янського району на село Осиново;

село Ленінське Сахновщинського району на село Зелений Клин;

село Чапаєвка Сахновщинського району на село Зелене;

село Жовтневе Харківського району на село Слобожанське;

селище Комунар Коротичанської селищної ради Харківського району на селище Новий Коротич;

селище Комуніст Харківського району на селище Докучаєвське;

село Соцзмагання Чугуївської міської ради на село Василів Хутір;

15) у Херсонській області:

село Кірове Бериславського району на село Лиманець;

село Куйбишеве Бериславського району на село Вітрове;

село Червоноармійське Високопільського району на село Черешневе;

селище міського типу Партизани Генічеського району на селище міського типу Рикове;

село Фрунзе Генічеського району на село Азовське;

село Червонопрапорне Генічеського району на село Червоне;

село Щорсівка Генічеського району на село Олексіївка;

село Більшовик Голопристанського району на село Приморське;

село Індустріальне Голопристанського району на село Братське;

село Комуна Голопристанського району на село Тендрівське;

село Краснознам'янка Голопристанського району на село Олександрівка;

село Ленінка Цюрупинського району на село Рідне;

16) у Черкаській області:

село Петровського Драбівського району на село Привітне;

село Чапаєвка Золотоніського району на село Благодатне;

селище Жовтневе Чорнобаївського району на селище Мирне;

селище Жовтневий Промінь Чорнобаївського району на селище Журавлине;

селище Комінтерн Чорнобаївського району на селище Привітне;

село Ленінське Чорнобаївського району на село Степове;

17) у Чернівецькій області:

село Радгоспівка Герцаївського району на село Маморниця Вама;

18) у Чернігівській області:

село Дзержинського Бобровицького району на село Молодіжне;

село Червоноармійське Бобровицького району на село Вишневе;

село Кіровське Борзнянського району на село Острів Надії;

село Петрівка Борзнянського району на село Махнівка;

село Червона Україна Борзнянського району на село Українка;

село Радянське Городнянського району на село Слобода;

село Григорівка Ніжинського району на село Мильники;

село Григоро-Іванівка Ніжинського району на село Ніжинське;

село Радгоспне Ніжинського району на село Яблуневе;

село Червоний Шлях Ніжинського району на село Станція Лосинівська;

село Жовтень Носівського району на село Лісові Хутори;

село Карла Маркса Носівського району на село Вербове;

село Шлях Ілліча Носівського району на село Яблунівка;

село Незаможне Ріпкинського району на село Вертеча;

село Жовтневе Семенівського району на село Янжулівка;

село Сильченкове Талалаївського району на село Стара Талалаївка;

село Червоний Плугатар Талалаївського району на село Плугатар;

село Червоне Чернігівського району на село Жидиничі;

Щорський район на Сновський район;

місто Щорс Щорського району на місто Сновськ.

19) у Луганській області:

село Червоний Жовтень Дяківської сільської ради Антрацитівського району на село Леонове;
місто Кіровськ на місто Голубівка;

селище міського типу Червоногвардійське Кіровської міської ради на селище міського типу Криничанське;

місто Красний Луч на місто Хрустальний;

село Артема Запорізької селищної ради Краснолуцької міської ради на село Жереб'яче;

місто Вахрушеве Краснолуцької міської ради на місто Боково-Хрустальне;

місто Петровське Краснолуцької міської ради на місто Петрово-Красносілля;
Краснодонський район на Сорокинський;

місто Краснодон на місто Сорокине;

селище Орджонікідзе Верхньошевирівської сільської ради Краснодонського району на селище Нижня Шевирівка;

селище Радгоспний Верхньошевирівської сільської ради Краснодонського району на селище Малокалинове;

село Пархоменко Краснодонського району на село Макарів Яр;

село Радянське Сімейкинської селищної ради Краснодонського району на село Горіхова Балка;

селище міського типу Енгельсове Краснодонської міської ради на селище міського типу Буран;

селище міського типу Краснодон Краснодонської міської ради на селище міського типу Тепле;

селище Дзержинське Олександрівської Артемівської районної у місті Луганську ради на селище Зразкове;

селище міського типу Ювілейне Артемівської районної у місті Луганську ради на селище міського типу Катеринівка;

село Карла Лібкнехта Волнухинської сільської ради Лутугинського району на село Мар’ївка

селище Комсомолець Білоріченської селищної ради Лутугинського району на селище Кам'яний Пласт

селище міського типу Леніна Врубівської селищної ради Лутугинського району на селище міського типу Марія;

місто Артемівськ Перевальського району на місто Кипуче

селище Радгоспний Селезнівської селищної ради Перевальського району на селище Селезнівське;

селище Червоний Прапор Перевальського району на селище Старе;

селище міського типу Дзержинський Ровеньківської міської ради на селище міського типу Любимівка;

селище міського типу Пролетарський Ровеньківської міської ради на селище міського типу Картушине;

село Чапаєвка Пролетарської селищної ради Ровеньківської міської ради на село Залізничне;
Свердловський район на Довжанський район;

місто Свердловськ на місто Довжанськ;

селище міського типу Бірюкове Свердловського району на селище міського типу Криничне;

селище міського типу Володарськ Свердловської міської ради на селище міського типу Ведмеже;

селище міського типу Калінінський Свердловської міської ради на селище міського типу Кундрюче;

селище міського типу Комсомольський Свердловської міської ради на селище міського типу Дубове;

селище міського типу Ленінське Свердловської міської ради на селище міського типу Вальянівське;

селище міського типу Червонопартизанськ Свердловської міської ради на селище міського типу Вознесенівка;

село Красний Луч Родаківської селищної ради Слов'яносербського району на село Мамушеве;
селище міського типу Лотикове Слов'яносербського району на селище міського типу Іванівське;

селище міського типу Фрунзе Слов'яносербського району на селище міського типу Сентяківка;
місто Стаханов на місто Кадіївка.

20) в Автономній Республіці Крим:

селище міського типу Куйбишеве Бахчисарайського району на селище міського типу Албат;

село Новоульяновка Куйбишевської селищної ради Бахчисарайського району на село Отарчик;

село Фурмановка Долинненська сільська рада Бахчисарайського району на село Актачи;

село Ударне Мельничної сільської ради Білогірського району на село Бочала;

село Ульяновка Чорнопільської сільської ради Білогірського району на село Султан-Сарай;

село Завіт-Ленінський Джанкойського району на село Кучук-Алкали;

село Комсомольське Маслівської сільської ради Джанкойського району на село Орак-Аджи;

село Ларине Майської сільської ради Джанкойського району на село Житомирське;

село Октябр Майської сільської ради Джанкойського району на село Бай-Кончек;

село Островське Єрмаківської сільської ради Джанкойського району на село Тархан-Сунак;

село Совєтське Кіндратівської сільської ради Джанкойського району на село Мішен-Найман;

село Суботник Маслівської сільської ради Джанкойського району на село Конурча;
село Ударне Луганської сільської ради Джанкойського району на село Джадра-Шейх-Елі;
Кіровський район на Іслямтерецький;

селище міського типу Кіровське на селище міського типу Іслям-Терек;
Красногвардійський район на Курманський;

село Калініне Красногвардійського району на село Умют;

село Комунари Калінінської сільської ради Красногвардійського району на село Іраде;

село Красний Партизан Янтаренської сільської ради Красногвардійського району на село Борангар;

селище міського типу Красногвардійське Красногвардійського району на селище міського типу Курман;

село Краснознам’янка Красногвардійського району на село Старий Млин;

село Ленінське Красногвардійського району на село Кир-Байлар;

селище міського типу Октябрське Красногвардійського району на селище міського типу Біюк-Онлар;

село Ульяновка Мар’янівської сільської ради Красногвардійського району на село Давчи;
село Чапаєве Восходненської сільської ради Красногвардійського району на село Нейшпроцунг;

Красноперекопський район на Перекопський;

місто Красноперекопськ на місто Яни Капу;

село Красноармійське Красноперекопського району на село Мирза-Кояш;

село Пролетарка Ішунської сільської ради Красноперекопського району на село Ас;

село Совхозне Красноперекопського району на село Каракуль;
Ленінський район на Єдикуйський;

село Войкове енінського району на село Катирлез;

село Іллічеве Ленінського району на село Кара-Кую;

село Кірове Ленінського району на село Карса;

селище міського типу Леніне на селище міського типу Єди-Кую;

село Ленінське Ленінського району на село Полтавське;

село Лібкнехтівка Чистопільської сільської ради Ленінського району на село Китай;

село Отябрське Ленінського району на село Мелек-Чесме;

село Фрунзе Кісточківської сільської ради Нижньогірського району на село Бюйтен;

село Войкове Первомайського району на село Айбар;

село Калініне Первомайського району на село Орман-Аджи;

село Октябрське Первомайського району на село Кучук-Бораш;

село Островське Первомайського району на село Кият;

село Правда Первомайського району на село Дер-Емес;

село Свердловське Черновська сільська рада Первомайського району на село Девлет-Алі;

село Стахановка Первомайського району на село Бешуйлі-Іляк;

село Фрунзе Гришинської сільської ради Первомайського району на село Біюк-Бораш;

селище Чапаєве Кормівської сільської ради Первомайського району на село Боташ;

село Аврора Слов’янської сільської ради Роздольненського району на село Татиш-Конрат;

село Комунарне Руч’ївської сільської ради Роздольненського району на село Кереїт;

село Котовське Славнівської сільської ради Роздольненського району на село Бюйтен;

село Красноармійське Зиминської сільської ради Роздольненського району на село Коджалак;

село Ульяновка Березівської сільської ради Роздольненського району на село Тавкель-Найман;

село Фрунзе Сакського району на село Багайли;

село Фурманове Воробйовської сільської ради Сакського району на село Мамут-Бай;

село Шаумян Воробйовської сільської ради Сакського району на село Яни Кьогенеш;

село Лазарівка Трудівської сільської ради Сімферопольського району на село Бура;

село Піонерське Добрівської сільської ради Сімферопольського району на село Джолман;

село Совхозне Укромнівської сільської ради Сімферопольського району на село Темир-Ага;

селище міського типу Комсомольське Гресівської селищної ради Залізничної районної у місті Сімферополі ради на селище міського типу Бакачик-Кият;

Совєтський район на Ічкінський;

село Іллічеве Совєтського району на село Киянли;

село Красногвардійське Совєтського району на село Новий Цюріхталь;

село Краснофлотське Совєтського району на село Кайнаш;

село Октябрське Некрасовська сільська рада Совєтського району на село Деппар-Юрт;

селище міського типу Совєтський Совєтського району на селище міського типу Ічкі;

село Чапаєвка Совєтського району на село Черкез-Тобай;

селище міського типу Орджонікідзе Орджонікідзевської селищної ради Феодосійської міської ради на селище міського типу Кайгадор;

село Піонерське Насипнівської сільської ради Феодосійської міської ради на село Герценберг;

село Артемівка Новосільської сільської ради Чорноморського району на село Тока;

село Кіровське Чорноморського району на село Тарханкут;

село Новоульяновка Міжводненської сільської Чорноморського району на село Коп-Аран;

селище Куйбишеве Лівадійської селищної ради Ялтинської міської ради на селище Ісар;

селище міського типу Совєтське Масандрівської селищної ради Ялтинської міської ради на селище міського типу Долосси;

21) в місті Севастополь:
cело Колхозне Орлинівської сільської ради Балаклавської районної у місті Севастополі ради на село Узунджи.

Как сообщала "Страна", Рада провела тотальное переименования городов и сел в Крыму и на Донбассе. Теперь у многих населенных пунктов будет два названия: одно принятое в Украине, второе - в России и на сепаратистских территориях.

Подписывайся на "Страну" в Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости